Narew II Ostro³êka 0:1 M³awianka II M³awa

Zegar

Aktualno¶ci

Gladiator S³oszewo 3:6 Pe³ta Karniewo

• autor: rafal46, 2017-08-31 11:02

A¿ dziewiêæ bramek obejrzeli kibice niedzielnego meczu Gladiatora S³oszewo z Pe³t± Karniewo. Niestety sze¶æ goli zdobyli go¶cie. Ju¿ pierwsze minuty spotkania pokaza³y, ¿e Pe³ta przyjecha³a walczyæ o pe³n± pulê. Przyjezdni objêli prowadzenie po ³adnym uderzeniu z rzutu wolnego. Kilka minut pó¼niej do wyrównania doprowadzi³ Marcin Droziñski, który popisa³ siê fantastycznym strza³em z dystansu. Wynik remisowy utrzyma³ siê zaledwie 10 minut, gdy¿ go¶cie za spraw± dobrze dysponowanego napastnika znów wyszli na prowadzenie strzelaj±c dwie bramki w odstêpie minuty. Jeszcze przed przerw± sêdzia wyrzuci³ z boiska po jednym zawodniku z ka¿dej dru¿yny. W tej sytuacji sêdzia post±pi³ s³usznie tylko w przypadku kopacza Pe³ty, bowiem nasz zawodnik powinien otrzymaæ tylko napomnienie, co równie¿ po zakoñczonym meczu stwierdzi³ obserwator. Po zmianie stron przyjezdni nie zwolnili tempa i w 60. minucie prowadzili ju¿ 6:1. Dopiero od tego momentu s³oszewianie zaczêli konstruowaæ sk³adniejsze akcje, co da³o efekt w postaci dwóch bramek, które zdobyli Szymon Pawlak oraz Krzysztof Ga³±zka. Mimo ¿e Gladiator w koñcówce spotkania wypracowa³ sobie jeszcze kilka 100% sytuacji, wynik ju¿ nie uleg³ zmianie. Rozwiñ...

Gladiator S³oszewo - Pe³ta Karniewo 3:6 (1:3)